بهینه سازی موتورهای جستجو- سئو


بیایید با این مسئله روبرو شویم: «شما می دانید به چه چیزی نیاز دارید اما نمی دانید چگونه آن را بدست آورید!»
متخصصان سئو ما این را بارها و بارها از مشتریان سئو می شنوند و شما هم به احتمال زیاد به دلیل یک یا چند مورد از دلایل زیر اینجا هستید:

-          وب سایت شما به صورت آنلاین یافت نمی شود.

-          اخیراً ترافیک وب سایت شما کاهش یافته و دلیل آن را نمی دانید.

-          ناگهان، حجم تماس های دریافتی و سرنخ های شما کاهش یافته است.

-          شما در حال راه اندازی یک وب سایت جدید هستید و می خواهید به سرعت رشد تجارت جدید را افزایش دهید.


اگر هر یک از این چهار مورد زنگ خطر را به صدا درآوردند، مطمئن باشید که به شرکت سئو مناسبی رسیده اید. ایتاکو در حال حاضر به صدها مشتری سئو خدمات ارائه می دهد و راه حل های بهینه سازی برای پاسخ به الگوریتم های همیشه در حال تغییر
 گوگل را پیدا می کند. آیا در صفحه اول نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی که با تجارت یا برند شما مطابقت دارند، هستید؟ اگر اینطور نیست، شما سرنخ های ارزشمند را از دست می دهید. بهینه سازی موتورهای جستجو یک مد زودگذر  نیست و اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، سئو اولین چیزیست که به آن فکر می کنیم. این بخش ضروری هر برنامه ای برای بازاریابی محصولات و خدمات و آوردن سرنخ ها و فروش بیشتر است.
خدمات سئوی ما

رتبه بندی جستجوی خود را افزایش دهید و بیشتر به صورت آنلاین کشف شوید.


تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

ایتاکو یک شرکت سئو است که جایگاه شما را درک می کند و می تواند رتبه شما را برای عبارات جستجوی خاص افزایش دهد. متخصص سئوی شما کلمات کلیدی را بررسی می کند که وب سایت شما در حال حاضر برای آنها رتبه بندی می‌شود، لیست علاقه مندی های کلمه کلیدی شما را می گیرد و تحقیقات بیشتری برای کلمات کلیدی انجام می دهد تا لیستی ایجاد کند که بیشترین منطق را برای وب سایت شما و فضای رقابتی ایجاد کند.


لینک بیلدینگ

بک لینک ها جزء بزرگی از رتبه بندی بالا در نتایج جستجو هستند، اما نه هر لینکی! به همین دلیل است که باید با یک شرکت سئو که دارای یک تیم اختصاصی لینک سازی است و با بسیاری از وب سایت های با کیفیت بالا و مرتبط ارتباط دارد، شریک شوید.


سئو فنی

رتبه‌بندی وب سایت شما می‌تواند با بهینه‌سازی در بک‌اند وب‌سایت ، مانند بهبود سرعت صفحه، افزایش یابد. با رفع این خطاها، کار موتورهای جستجو را برای خزیدن در وب سایتتان آسان تر می کنید. هنگامی که موتورهای جستجو را خوشحال کنید، بهبود رتبه بندیتان می تواند شما را خوشحال تر کند!


سئوی محلی

آمار نشان می دهد که 64 درصد از مشتریان، کسب و کارها را به صورت آنلاین جستجو می کنند. رتبه بندی سئوی محلی شرکت خود را با بهینه سازی Google My Business (GMB) بهبود بخشید و مشتریان با هدف بالا را جذب کنید. ما نمایه GMB شما را بهینه می کنیم شهرت آنلاین شما را مدیریت می کنیم تا دنبال کنندگان محلی شما را افزایش دهیم.


سئو روی صفحه

دید آنلاین خود را افزایش دهید و ترافیک با کیفیت بالا به دست آورید. در  ایتاکو، ما اطمینان می‌دهیم که خدمات سئوی ما با بهترین روش‌های موتورهای جستجو برای افزایش اعتماد وب‌سایت شما هماهنگ است. کارشناسان سئو ما محتوای منحصر به فرد و با ارزش را منتشر می کنند، سرفصل ها و برچسب های  HTML شما را بهینه می کنند و از تصاویر با وضوح بالا استفاده می کنند.


سئو خارج از صفحه

بهینه سازی خارج از صفحه در ایجاد اعتبار برند و افزایش قرار گرفتن در معرض آنلاین بسیار مهم است. ما از بازاریابی رسانه های اجتماعی، لینک‌سازی و بازاریابی تأثیرگذار برای ایجاد لینک‌های واجد شرایط و رتبه‌بندی مثبت استفاده می‌کنیم.


امتیاز سئو

تلاش‌های بازاریابی خود را با خدمات سئوی برای کسب‌وکارهای چندمکانی افزایش دهید. ما محتوای جغرافیایی خاص منتشر می کنیم، از تبلیغات کسب و کار محلی استفاده می کنیم و طراحی وب سایت شما را توسعه می دهیم. ایتاکو تأثیر نام تجاری شما را به حداکثر می رساند و سرنخ ها و فروش شما را افزایش می دهد.


سئو فروشگاهی

 حضور دیجیتالی فروشگاه آنلاین خود را تقویت کنید و دامنه بازار خود را گسترش دهید. کارشناسان سئو ما برای نیازها و نگرانی های شما با پشتیبانی 24 ساعته همراه شما هستند.


سئوی تجارت الکترونیک

به مشتریان خود یک تجربه خرید راحت 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه داده و نرخ حفظ مشتری خود را افزایش دهید، ما کمپین های بازاریابی ایمیلی هدفمند را راه‌اندازی می‌کنیم و سایت شما را برای جستجوی تلفن همراه و مکالمه صوتی بهیینه‌سازی می‌کنیم تا تجربیات شخصی‌سازی شده برند را ایجاد کنیم.


 نوشتن محتوا

ما تیمی از نویسندگان داریم که محتوای مناسب سئو را برای وب‌سایت شما تولید می‌کنند، چه ایجاد پست‌های وبلاگی با ارزش به اشتراک گذاشتن یا بهینه‌سازی صفحات خدمات و محصولات با محتوای بیشتر. موتورهای جستجو وب سایتی را دوست دارند که محتوای جدید را به طور منظم اضافه کند.


بهینه سازی نرخ تبدیل سئو

ارزش طول عمر مشتریان خود را افزایش دهید. ما بازاریابی پرداخت به ازای کلیک را با خدمات سئو ادغام می کنیم تا فرصت های تبدیل شما را به حداکثر برسانیم. تجزیه و تحلیل وب سایت، بهینه سازی صفحه فرود و تست تقسیم A/B را انجام می‌دهیم. 
خدمات سئو که می توانید از ایتاکو انتظار داشته باشید:

1.        استراتژی سئوی سفارشی: ما خدمات سئوی خود را متناسب با نیازهای شما سفارشی می کنیم و از تاکتیک هایی استفاده می کنیم که بیشترین تأثیر را بر روی تجارت منحصر به فرد شما می گذارد

2.      تگ های عنوان، توضیحات متا، تگ های  alt، لینک های داخلی و غیره

3.     تحقیق کامل کلمات کلیدی و تحلیل بازار

4.     تازه نگه داشتن محتوای سایت و تشویق ترافیک برگشتی

5.     ارزیابی عمیق

6.      ایجاد لینک های دقیق به صورت دستی، در دامنه های متنوع با اعتبار دامنه بالا

7.     تاکتیک‌های سئو ارگانیک برای نتایج بلندمدت همراه تبلیغات برای افزایش سریع

8.     پیوند مقالات در رسانه های اجتماعی، سایت های سرپرست و رسانه های خبری

9.      Google Analytics  و سایر نرم افزارهای ردیابی داده برای خواندن روندها، ترافیک و موارد دیگر


اولین قدم شما به سوی موفقیت دیجیتال

دورنمای جستجو به طور مداوم در حال تغییر است. برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو، باید بر روی خدمات سئوی مناسب متناسب با نیازها، خواسته ها و مشتریان هدف کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید. تنها تکیه بر تاکتیک های قدیمی سئو برای حفظ یک حضور آنلاین قوی کافی نیست و شما باید یک شرکت سئو قابل اعتماد پیدا کنید که بتواند تلاش های بازاریابی دیجیتال شما را تا حدی بالا ببرد.


1.       کشف

 ما برای درک نیازها، خواسته‌ها و انتظارات کسب‌وکار شما وقت می‌گذاریم. در طول مرحله کشف، یک جلسه با شرکت شما تشکیل و بررسی اولیه سایت را انجام می دهیم. پس از آن، شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) شما را شناسایی‌می‌کنیم، مسیر تبدیل شما را تعیین می کنیم و تحقیقات گسترده ای برای کلمات کلیدی انجام می دهیم. انجام این کار به ما امکان می دهد تا دانش عمیقی از فرآیندهای شرکت شما، هدف و اهداف سایت کسب کنیم.


2.      تجزیه و تحلیل

مرحله بعدی تجزیه و تحلیل است که معیارهای رقابتی، بازرسی عمیق سایت، بررسی تجزیه و تحلیل سایت و ارزیابی لینک را پوشش می دهد. در این مرحله، ما تمام داده‌های کسب‌وکار شما را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا عواملی را تعیین کنیم که بر حضور دیجیتالی شما تأثیر می‌گذارند. ما به الگوهای ترافیک تاریخی، مسائل فنی در محل، استراتژی‌های بک لینک رقبا و تاکتیک‌های ایجاد لینک نگاه می‌کنیم. از نتایج تجزیه و تحلیل برای تدوین بهترین رویکرد برای سئوی شما استفاده‌می‌کنیم.


3.     استراتژی

هنگامی که شکاف ها و فرصت های بازاریابی شما را شناسایی کردیم، کارشناسان سئو ما یک برنامه بازاریابی آنلاین استراتژیک ایجاد می کنند. این شامل اهداف کمپین شما، نتایج مورد انتظار برای هر کانال بازاریابی و زمان تخمینی تکمیل آن است. در ماه اول کمپین شما، ما مهم ترین جنبه های سئوی شما را در اولویت قرار می دهیم. این برای اطمینان از اینکه تمام تلاش‌های سئوی ما نتایج فوری و هدفمندی را ارائه می‌دهد، انجام می‌شود.


4.     اجرا

در این مرحله شروع به اجرا می کنیم. ما صفحات وب و پست های وبلاگ شما را با کلمات کلیدی با عملکرد بالا بهینه می کنیم، ساختار سایت شما را بهبود می بخشیم و معیارهای کسب و کار شما را مدیریت می کنیم. همچنین از یک استراتژی چندکاناله برای بهبود نتایج کلی سئوی شما استفاده می کنیم. کمپین های تبلیغاتی اجرا می کنیم و به وب سایت های شخص ثالث دسترسی پیدا می کنیم تا دسترسی آنلاین شما را افزایش دهیم.


5.     اندازه گیری

از لحظه ای که در شرکت سئوی ما ثبت نام می کنید، ما یک سیستم ردیابی راه اندازی می کنیم که به ما امکان می دهد پیشرفت آنلاین شما را نظارت کنیم و تأثیر کمپین سئوی شما را درک کنیم. تجزیه و تحلیل، رتبه بندی کلمات کلیدی و KPI شما را نظارت و تجزیه و تحلیل می کنیم. کارشناسان سئو ما همچنین ترافیک ارگانیک، نرخ پرش، نرخ تبدیل، دید محلی و نرخ کلیک (CTR) شما را چک می کنند. با نظارت بر تلاش‌های سئوی شما، بینش عملی به دست می‌آوریم و استراتژی‌های بهینه‌سازی شما را بهبود می‌بخشیم.


6.      گزارش

تیم سئو ما مشاوره های منظم و گزارش های ماهانه را با مدیران پروژه شما هماهنگ می کند و شما را نسبت به پیشرفت کمپینتان به روز نگه می دارد. در طول مشاوره خود، گزارش جامعی را ارائه می دهیم که نمای کلی از عملکرد سایت شما ارائه می‌دهد. این شامل روندهای KPI، ترافیک کلی و رتبه بندی شما می شود. هر ماه، ما یک نقشه راه جدید ایجاد می کنیم، بنابراین شما دقیقاً می دانید که کمپین شما چگونه کار می کند و انتظار چه چیزی را دارید.


7.     تنظیم

به عنوان بخشی از تلاش‌های همیشگی سئو، ما به طور مداوم استراتژی‌های بهینه‌سازی خود را بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌های الگوریتم و روندهای بازار تنظیم می‌کنیم. موتورهای جستجو و تقاضاهای صنعت به طور مداوم و پویا در حال تغییر هستند. به این ترتیب، ما یک رویکرد پیشگیرانه برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالایی دارد، اتخاذ می کنیم. به تیم سئوی ما اعتماد کنید تا تنظیمات لازم را انجام و شما را همیشه در جریان پیشرفت کمپینتان قرار دهیم.