طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

میزبان مخاطبان خود در سراسر دنیا باشید.


در دنیای دیجیتال امروز، اینکه با مشتریان خود در ارتباط باشید، از بازارهای جدید استفاده کنید و تجارت خود را گسترش دهید، موضوع بسیار مهمی است. آمارها نشان می دهند که تقریباً 4.57  میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر فعال اینترنت هستند و 59 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند. در این جامعه آنلاین، 53 درصد آن‌ها قبل از برقراری ارتباط با یک برند، تحقیقاتی انجام می‌دهند تا مطمئن شوند که تصمیم درستی می‌گیرند. تحقیقات نشان داد که 92 درصد کاربران، از وب‌سایت یک برند با اهداف متعددی غیر از خرید بازدید می‌کنند. اهدافی مثل تحقیق در مورد محصول یا خدمات، مقایسه خرید و بررسی کسب‌وکار. همه‌ی این داده‌ها ثابت می‌کند که "مصرف‌کنندگان آنی خرید نمی‌کنند." با توجه به بازار گسترده‌ای که در سطح جهانی وجود دارد، برای خریداران آنلاین منطقی است که برندها را ارزیابی و مقایسه کنند تا بهترین پیشنهادات، قیمت‌ها و ویژگی‌های ممکن را پیدا کنند. بدون حضور در وب، شما به طور خودکار فرصت برقراری ارتباط با مخاطبان هدف خود و محبوبیت برند خود را از دست می‌دهید. بنابراین طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی  اهمیت زیادی پیدا می‌کند. با طراحی صفحه وب‌سایت تعاملی، اعتماد مصرف‌کننده را ایجاد کنید و ارجاعات بازار را بدست بیاورید.
طراحی یک وب‌سایت برتر، نشان دهنده شرکت و رشد کسب‌وکار شماست.


آمارها نشان می‌دهند که طراحی وب‌سایت بر 94 درصد از اولین برداشت‌های مشتریان از کسب و کار شما تأثیر می گذارد. موتورهای جستجو نیز از وب‌سایت‌هایی با طراحی وب واکنش‌گرا و محتوای وب با ساختار مناسب، بیشتر استفاده می‌کنند. علاوه بر این، 75 درصد از اعتبار سایت ناشی از طراحی صفحه وب استبه عنوان یک صاحب کسب‌وکار، بسیار مهم است که یک وب‌سایت واکنش‌گرا داشته باشید تا برای موتورهای جستجو و کاربران آنلاین جذاب باشد.


وب‌سایت واکنش‌گرا، وب‌سایتی است که نسبت به دستگاه کاربر مثل تلفن‌همراه هوشمند، آی‌پد، لپ‌تاپ، مانیتورها و تلویزیون‌ها واکنش نشان‌داده و خود را بر مبنای اندازه صفحه اسکرین آن نمایش می دهد.شما باید اطمینان حاصل کنید که مشتریان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین شرکت شما، یک پلتفرم تجاری قانونی را مشاهده می‌کننددر غیر این صورت، خطر از دست‌دادن اعتماد مشتریان بالقوه خود را دارید و آنها را از تعامل با برند خود منصرف می‌کنید. روی طراحی یک وب‌سایت واکنش‌گرا سرمایه‌گذاری کنید و در پیشنهاداتی که به مشتریان  برند خود می‌دهید، اعتماد و اطمینان ایجاد کنیدشرکت طراحی وب‌سایت ما خدمات طراحی وب‌سایت سازگار با سئو را ارائه می‌دهد که هدف آن افزایش رتبه جستجوی شما، افزایش قرار گرفتن در فضای آنلاین و تبدیل بازدیدکنندگان صفحه به مشتریان واقعی است. همین امروز یک مشاوره با آژانس طراحی وب‌سایت ما برنامه‌ریزی کنید و به ما اجازه دهید به شما کمک کنیم تا وب‌سایتی ایجاد کنید که ترافیک بالایی داشته و نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.چرا کسب‌وکار شما به طراحی وب‌سایت واکنش‌گرا نیاز دارد؟


هنوز در مورد ایجاد وب‌سایت خود یا بهینه‌سازی آن درگیر هستید؟ فرقی نمی‌کند که صاحب یک کسب‌و‌کار کوچک هستید یا یک شرکت بزرگ، برای تبلیغ برند خود و ایجاد ردپای دیجیتالی قوی در این بازار رقابتی، به طراحی وب‌سایت نیاز دارید. از رقابت عقب نمانید. خدمات طراحی وب شخصی‌سازی‌شده را استفاده کنید و بهترین تجربه آنلاین ممکن را به مشتریان هدف خود ارائه دهید. مطالعات نشان می‌دهد که تقریباً 3.5 میلیارد کاربر تلفن هوشمند در سراسر جهان وجود دارد و بزرگسالان زیادی روزانه بیشتر از 2 ساعت وقت خود را روی تلفن‌های همراهشان سپری می کنند. با شیوع روزافزون استفاده از تلفن همراه در میان گروه‌های سنی مختلف، ضروری است که طراحی وب‌سایت خود را برای پاسخگویی به طیف گسترده‌ای از کاربران اینترنت بهینه‌سازی کنید.